| NothingImportant200 a întrebat:

Dupa ce am vazut filmul Lemonade mouth, eu si inca 3 fete din clasa ne-am hotarat sa facem si noi o trupa. O fata stie sa cante la chitara ( Sandra o cheama ) si ea si cu alta fata din trupa (Luana ) au hotarat ca Sandra sa cante la chitara, Luana sa fie solista si eu si cu cealalta fata sa fim vocaliste. Chestia e ca eu i-am zis Luanei ca eu vreau sa fiu solista si ea s-a suparat ca cica eu sunt si sefa clasei si ca eu primesc mereu atentie. Eu vreau sa fiu solista pentru ca ( si las modestia la o parte) eu am voce si o am cea mai buna dintre toate.
Cum sa le conving sa ma lase solista?

7 răspunsuri:
| ryume a răspuns:

In primul rand felicitari ca doriti sa formati o formatie initial dupa ideea din filmul Lemonade mouth happy
In legatura cu solista...rugati pe cineva sa va asculte cantand ( dar cineva care nu e pe prietenie ), cantati amandoua karaoke sh vedeticare poate adapta cel mai bine vocea la orice nota muzicala...ca fapt divers ceva la care nu trebuie sa va suparati big grin

Mult succes si bafta cu formatia!

| CristinaElena96 a răspuns:

Ai mai mult de 10 ani:?

| NothingImportant200 explică:

@lorycristy : Da, am. Sa sti ca niciodata nu esti prea tanar sau batran sa faci ceva diferitbatting eyelashes

| CristinaElena96 a răspuns:

mult succes atunci:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa lucrurile asa si o sa-si dea seama cu timpul ca esti mai buna ca solista si o sa-si dea seama ca poate lumii ii veti place mai mult cu tine in frunte. nu trebuie sa te rogi de ele, trebuie sa demonstrezi, cu timpul, ca tu esti chiar buna ca solista. Ai rabdare si respecta si dorinta lor. Daca vrei poti sa devii ce vrei tu, doar ca trebuie sa arati ca meriti, in timp.
Ma bucur tare pentru tine. Bafta!
Apropo, cum se numeste trupa voastra?

| NothingImportant200 explică:

Momentan nu avem nume pentru trupa

| pwp a răspuns:

Eu zic sa mai lasi si pe altii sa mai fie in centrul atentiei, dar daca zici ca ai o voce atat de buna, puteti fii 2 vocaliste happy
felicitari pentru noua formatie love struck