| anonim_4396 a întrebat:

E o melodie care nu mai stiu cum se cheama dar imi placea foarte mult si as vrea sa o gasesc. E house, cantata de o tipa...incepe ceva de genul 'cold as the night', mai zice 'this is all what's left of you' 'when I'm not in your (? heart?) anymore...'off, stiu ca nu e usor big grin dar e chiar cunoscuta, am cautat si la versuri etc si nu gasesc. ma poate ajuta careva?

2 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Mai fredoneaza putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Don't let me fall-menthol. e super melodia happysper ca te-am ajutat