| Gipsy a întrebat:

Buna!

Era o melodie misto tare la telenovela in Senos No Hay Paraiso...

Dar nu mai stiu cum se numestecrying

Erau niste versuri de genu:Lo che ago con mi vida es es cosa mia[nu stiu cum se scrie]

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| jade_7951 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tSN5l4RIKJA cred ca asta e ceea ce cauti :D

6 răspunsuri:
| usernamealy a răspuns:

Lasa/mi daca vrei id pr pr si ti le dau pe toate pe mess
stiu de care zici dar acum nu imi vine minte numele dar le am pe toate inclusiv pe asta

| ilovemusic a răspuns:

Am adorat filmul asta:X
Melodia asa este si asa o gasesti Sin senos no hay paraiso-Sin ellas no hay paraiso

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Sin senos no hay paraiso-Sin ellas no hay paraiso

| alexaalexandra a răspuns:

La escogida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din serialu "fara sani nu exista paradis"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai preptate!
dar nici eu nu stiu cum se scrie era ceva de genul : gogea storo geo cherotene name dare devoiachane iachos dara sunde bostabar name si inca ceva ca o am pe tel!
dar nu imi scrie cine o cante decat de la ce serial e!