| Popescu_Carina_1990 a întrebat:

este adevarat ca Andy Sixx ( Biersack ) a fost femeie, dar si-a schimbat sexul? zvonuri... Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| anaareciuma1234 a răspuns:

NU este deloc adevarat. straight face Sunt doar zvonuri. Si daca si-ar fi schimbat sexul vocea pe care o are nu s-ar fi putut schimba in totalitate. Si este minunat apropo.blushing =p~

| JeffRider93 a răspuns:

straight face Nu e adevarat.Sunt zvonuri inventate de tipi gelosi ca sa-i strice cariera si sa-si faca fanii si nu numai o parere proasta despre el si chestii.Plus,Lumiinaa are dreptate. Vocea nu s-ar fi schimbat in totalitate.Numai bine;]