| NebunieLaSecunda a întrebat:

este o melodie normala in limba greaca sau intr-o limba straina, nu stiu exact ce limba, canta o voce de fata... e o piesa mai veche si frumoasa, iar in varianta remixata zice Dj Dark... ziceti-mi mai multe linkuri sau orice altceva pls care ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Năpârlici a răspuns:

Super melodia! Ma bucur ca ai putut.o gasi fara ajutorul nostru. Fata/baiat descurcaret/ata! happy

2 răspunsuri:
| NebunieLaSecunda explică:

Am gasit-o intre timp, piesa se numeste Kaiti Garbi - Ensena mono pentru cei curiosi :*

| NebunieLaSecunda explică:

Sunt baiat mare, 20 de ani big grin ma bucur ca iti place melodia, esti fata/baiat?