| LeonardoDiCapra a întrebat:

eu am o mica, mare problema! Eu ascult muzica rock si rapp si din astea[in afara de pop; populara; manele...etc]dar problema este ca maica mea asculta manele.si de cand am tnetul, ma innebuneste cu facptul ca ea nu are nicio manea noua inc alculator[intr-un fel o inteleg si eu!]. Deci in concluzie as vrea si eu un site de pe care sa downloadez albume cu manele noi! nu pentru mine, ca eu nu ascult, dar nu sunt nici impotriva manelelor.este un implu gen de muzica. Dar macar acum de Craciun as vrea sa o fac pe maicamea cat, de cat mai fericita[chiar daca nu o sa mai am eu mult loc la comp... laughing ]

Mulumes!
Funda+vot

Si dati si voi o nota intrebarilor mele plss! big grin

3 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Îmi place că mereu găsiţi câte o scuză nouă ca să cereţi manele...

| AAAdelin a răspuns:

Bv pentru ce muzica asculti, nici mie nu imi plac manelele, dar taca-mi-a asculta mereu in masina asa ca trebuie sa m-a obisnuiesc si m-a tot pune sa ii copiez manele de pe un altCD pe CD sau de pe net pe CD, eu downloadz manele insa nu mai am link-urile din pacate, uite totusi un link care l-am gasit, sper sa fie bun: http://www.descarca-manele.com/? s=manele+noiembrie+2010+download

| AAAdelin a răspuns:

Si daca mai vrei manele baga id-ul asta in lista si iti mai trimit eu cand mai druce taicame-o CD-uri :ademirea