| dragutzyka29 a întrebat:

Eu il urasc pe Justin Biber dar toti spun ca e dragut, frumos etc...Credeti ca ar trebui sa-mi schimb parerea despre el?

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

NUUUU. e parerea ta. Nu ii asculta pe ceilalti.
Sti vorba aia : "Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie"

Cum sa-ti schmbi parerea doar pentru ca altii gandesc diferit?
Sunt multe persoane care nu il plac pe J. B
De ex. eu : nu gasesc nimic asa de interesant la el ca sa fiu disperata.
Ascult si eu melodii, si imi plac multi cantareti, dar nu sunt innebunita.

Mentine-ti parerea, sau schimbati-o doar daca simti tu astawinking
Oricum te sustin laughing

26 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

laughing Asculţi ce îţi place, te uiţi la cine vrei! Ce contează dacă e cel mai frumos de pe Terra, nu vrei, nu îţi place, şi gata!

Dacă îl urăşti pe Biberonhee hee Asta e!big grin

Dacă tu vrei să îţi schimbi părerea despre el, e alegerea ta!happy

Fiecare cu preferinţele lui!love struck

| TheDarkEmpire a răspuns:

Fiecare cu parerea lui, gusturile nu se discuta.
Nici eu nu il ador, urasc melodiile care au ca tema dragostea

| georgyana98georgy a răspuns:

Buna
Eu cred ca fiecare are dreptul de a alege ce ii place si ce nu ii place.
Nu este corect sa iti schimbi parerea doar pentru ce zic altii
Sustine-ti punctul de vedere
Bafta
papa

| Anahiteamo a răspuns:

Eu cred ca da. asculta toate melodiile lui si vei intelege daca stii in engleza ceea ce vrea sa spuna, el nu face decat sa isi exprime sentimentele fata de fete.pe deasupra e super cool

| iuandfto a răspuns:

Fiecare are parerea personala. Nici mie nu-mi place Justin Bieber. Se da prea in spectacol.

| Rue a răspuns:

De ce sa iti schimbi parerea?
Daca nu ai nici un argument solid nu ar trebui sa ti-o schimi doar pentru ca ceilalti(probabil prietenii) spun ca este frumos/destep/sexy/whatever. Nu te schimba pentru ceilalti, fiindca crede-ma ca nu o sa te simti deloc bine! Ramai la ce iti place tie, la parerile tale, chiar daca sunt in contradictie cu ale celorlalti. Daca tu esti fericita, nu ar trebui sa iti schimbi parerile sau alte chestii! big grin

| shalimar a răspuns:

Parerea ta e parerea ta.Nu trebuie sa faci ce face turma. Daca nu iti place cantaretul sau actorul sau ce mai este ala, e problema ta.Nu il cunosti personal si nici ceilalti nu il cunosc.Vedeti doar ce va arata el.Si e valabil pentru orice persoana publica din lume. Poti sa ii admiri munca daca iti place, dar nu sa urli ca il iubesti.Sau cum e cazul tau, nu iti place, nu te uita.La urma urmei este si el om, nu are nimic mai special decat voi.

| allleeeee a răspuns:

Nici eu nu sunt inebunita dupa el, dar mai ascult cateodata melodiile lui.Nu trebuie sa il urasti, nu ti-a facut nimic tie.

| Demo8k a răspuns:

Nu. Fiecare are gusturile lui.
Se pare ca avem ceva in comun laughing

| Adda_2262 a răspuns:

Si eu il uraschappy. Sa nu'ti schimbi parereahappy

| dedddddd a răspuns:

LOLL laughing) NUU!
asculti ce iti place laughing nici mie nu-mi place phbbbbt, am multe colege care il adora rolling eyes mda.ma rog fiecare cu gusturile lui oh go on

| AidaAmaranta a răspuns:

Sincer.nici mie nu imi place straight face deloc.
Dar totusi imi place mel Eenie Meenie happy
Nu e nimic rau daca nu iti place moaca lui, de aia inca poti asculta o mel de la el!
nu?

| Ruxy_3928 a răspuns:

Nu si eu il urasc tine-o tot asa laughing pe bune nu te lasa influentzata daca nu iti place nu asculta ce spune lumea happy

| RaduPetrisor a răspuns:

Mie biberon:d mise pare cam gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce sa iti irosesti viata urand pe cineva? straight face

| mariutzanicolaescu a răspuns:

Nu cred sunt de aceeasi parere cu tine... si am aceeasi poveste, nul plac ft tara, dar toate fetele umbla dupa el. parerea mea e ca e un mare fitos care se da mare si atre.

| David VIlla a răspuns:

La mine toooate fetele di clasa ascilta numai J. Blaughing nu mai suport

| :*DyYa:*LoOl:* a răspuns:

Eu iiiil ador.
~parerea fiecaruia > big grin
treaba ta ca`ti place sau nu.

| Hallen a răspuns:

Sicera sa fiu... Mie imi place Justin Drew Bieber, dar daca tie nu-ti place asta nu inseamna ca trebuie sa incerci sa-ti placa.Be free!winking
Daca iti place Justin Bieber bine.
Daca nu-ti place Justin Bieber din nou bine.
Faci ce vrei!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si mie imi place justin bieber foarte mult dar daca tie nu-ti place nu-i nimic, cum ar fi nici mie nu-mi place Lady Gaga si altora le plac...Nu-i asculta pe alti, ascultate pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuu nu te schimba sub nici un fel stiu cum e il urasc si eu

| Myuu a răspuns:

NU in nici un caz e un pampalau de mitocan care se crede regele pamantului si vocea lui parca ar fi pisica bunicii cand(miorlaie) canta noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ar trebui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este parerea ta nu trebuie sa-ti o schimbi.Multi oameni nu il indragesc. Asa ca nu iti schiba parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.