| Anca0123 a întrebat:

Eu termin a8a si trebuie sa cantam acum la sfarsitul anului. Am gasit versurile melodiei: Parca ieri ne-am strans si la scoala am pornit. Si daca aveti cumva negativul melodiei da' nu cu fratii pestelaughingsau stiu eu ce alt guta rolling eyes pentru ca nu suntem manelistibatting eyelashes). Multumesc anticipat

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Dati si voi un click aici macar de curiozitate:X sunt haine foarte frumoase si ieftine.si reduceri foarte multe . http://originals.ro/59753org .daca vreti sa comandati ceva imi spune-ti si va comand . Ii dau funda celui care intra primul pe site.:*