| DedeDedycz a întrebat:

fani TH stiti cumva cand vor scoate cei de la Tokio Hotel album nou? am auzit ca. l scot in 2012. careva? ceva? si apropo, cei care sunt fani TH, si vor sa tinem legatura bagati id meu in listawinking andreea_tokiohotel27@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Inca nu se stie nimic despre data lansarii, cei de la TH inca mai lucreaza la melodii.

| Sophie90 a răspuns:

Am auzit ca la sfarsitul anului 2011 mia spsu o prietena care si ea e inebunita daca vrei pot sa iti dau numarul ei ca sa vorbiti sau id-ul big grin