| GâZzzaA a întrebat:

sad fratilor eu stau prost cu banii, na toata lumea sta in perioada asta rau cu banii si vreau chitara. Imi puteti da si mie niste idei de a strange bani ca sa imi cumpar o chitara? Dau funda. kiss

2 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Imparti pliante in oras pentru diferite companii, sau devi reprezentant AVON. Sau ia-ti o slujba part-time.

| zkira67light a răspuns:

Ma mai bine lasa-te cati trebuie multi bani da daca chiar vrei ia-ti una acustica cu 3mil sau una second hand sau si mai bine meri la unu care stie si sa caute el pentru tine; D