| Lovely_6403 a întrebat:

Hei, imi poate spune cineva cum pot sa downloadez videoclipuri de pe youtube ( ma rog... si apoi sa le pun pe telefon, dar asta stiu cum se face )? Dar vreau sa le iau cu tot cu videoclip, deci nu doar melodia, ca asa stiu, pe Listen To You Tube. dau fundoi si vot

Răspuns Câştigător
| Соlorful a răspuns:

Downloadezi youtube downloader ( daca nu-l ai), deschizi youtube pe videoclipul pe care vrei sa-l downloadezi, dai click pe link si apoi "copy", deschizi youtube downloader si dai cu sageata pe spatiul unde scrie deasupra "Enter the URL..." si ar trebui sa-ti apara link-ul singur acolo; selectezi calitatea imaginii ( pentru telefon ar trebui o calitate nu foarte buna) si dai Download.
sper ca ai inteles...kiss

3 răspunsuri:
| Соlorful a răspuns:

:Xmersi si eu kiss

| xElenaH a răspuns:

Poti sa iei de pe site-ul asta :D http://www.fullsongs.net/

| Lovely_6403 explică:

Mersi mersi mersi mersi mult! Pupici! Ti-am dat fundoi