| FallenAngelM a întrebat:

Buna iartongue! Eu nu inteleg ceva... in videoclipul justify sex al lui Dan Balan. Dan Balan ce e? Si despre ce este vorba? Adica am inteles ca practic e un obsedat care le omoara pe alea. dar despre ce e e vbbig grin?

Răspuns Câştigător
| littleladybug a răspuns:

Videoclipul este inspirat din filmul vineri 13.si apoi este exact ce spui tu...este un obsedat de sex care isi omoara partenerele dupa ce o faclaughing...intelegi tu

7 răspunsuri:
| BlackRainbow a răspuns:

Le violeaza hypnotized

| mika a răspuns:

Dan balan e un varcolac, vampir sau ceva de genullaughing care le omoara pe fetele pe rand le suge sangele ^^

| marius577 a răspuns:

Dan balan e un criminal.

| IIIx333III a răspuns:

El de fapt le violeaza... El este un obsedat, cum ai spus tu, si le omoara. Iar fetele sunt niste dive care fac o petrecere intr-o cabana. {Asa am inteles eu din filmul astatongue}. Funda?

| madda9588 a răspuns:

Mi se pare ca are legatura si cu legenda Zburatorului. Seamana destul de bine, dar asta nu inseamna la asta s-au gandit si regizoriihappy

| Claudia_4421 a răspuns:

Dan Balan e un obsedat de,, fete,, ...si o face cu fetele alea, iar dupa le omoara si le lasa un trandafir ca multumire pentru justify Sex (laughing...
Iar ultima e smechera, il trage in plasa apoi il omoara ea pe el...

GAtA laughing
Sper ca acum ai inteles.happy

| theforce a răspuns:

Ai vazut filmul Jason X? La inceput zice Dan balas as Jason Black.
Actiunea se petrece langa lac la fel ca in film, si omoara fetele...ca e un obsedat.big grin