| anutza_2917 a întrebat:

il ador pe justin bieber si muzica lui ce credeti ca ar trebui sa fac sa continui cu el sau sa-mi aleg alta muzica?

Răspuns Câştigător
| jojoloveSHINee a răspuns:

Nu conteaza ce cred altii atata timp cat tie iti place! de exemplu, mie imi place muzica coreeana, gen kpop, ia prietenilor mei nu, dar nu am renuntat sa o ascult doar pentru ca lor nu le place! si mie imi place justin bieber!

4 răspunsuri:
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Ce'ti place tiewinking

| Adorable a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il ma lasi pe Bieber asta, e chiar penibil in ochii multora dintre noi. incearca alt gen. Incearca Vescan, BoB, Ceryl Cole, Rihana... thinking Muzica noua.

| Dyp a răspuns:

Alege alta muzica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e drept canta super dar eu zic sa incerci sa asculti si altfel de muzica.alt genhappydar continua si cu el asculta mai toate genurile de muzica! sper ca te-am ajutatwinking