| miruna124 a întrebat:

imi da ti si mie niste melodii frumoase (ex:together, if I die young)
Si niste manele de preferat Florin Salam ( ex:de la de la, ma omoara )
Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manele: nu te las, te iubesc din corazon,sakalaka,esti bomba, mia mia mi amor, ia-ma viata mea in brate, asta seara vreau sa beau.
melodii:mana ft shakira-mi verdad, ellie goulding-love me like you do, ed sheeran- give me love, the weeknd-earned it, hakim-habibi, jeff bernat-be the one, caly y el dandee-eu te esperare