| MrsVamp a întrebat:

Imi dati va rog niste melodii "de groaza", adica care sa iti trezeasca un fior pe spate dar fara cuvinte, doar linie melodica.

Gen: https://www.youtube.com/watch?v=ZgLc6bLmoV0

Cred ca v-ati prins la ce ma refer, dar videoclipul sa nu aiba o fantoma sau ceva care sa ma sperie :)))

Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Am si eu niste melodii care le ascult cel mai des destul de linistite sa-ti ridice starea de groaza:
1.Charlie Clouser Main Titles
2.Resident Evil Theme Song
3.Haunted Memories OST Main Menu
4.Slender Man the Arrival Main title
5.Jeremy Soule and Julian Soule Prey Overture OST Prey

Nu sunt chiar asa cum doresti tu, dar merita.

| Gumiix a răspuns:

Tocata si fuga laughing)) am pielea de gaina in orice moment al zilei o ascult.