| alexandra_9303 a întrebat:

Imi poate spune cineva de unde pot descarca melodia Eminem ft Rihanna - Love the way you lie [funda]

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Pai de pe you tobe

| ღShawtyღ a răspuns:

Pe file share

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Mai bine descarci de pe www.listentoyoutube.com de aici poti downloada cate mel vrei.;) trebuie doar sa introduci linkul de pe youtube acolo unde scrie enter url si gata downloadezi mel;)

uite link pentru Eminem ft Rihanna - Love the way you lie: http://www.listentoyoutube.com/download. php? video=uelHwf8o7_U