| DamnDude a întrebat:

Buna imi puteti da link-ul de la melodia de rap dr dre forgot about dre feat eminem, hitman. precizez vreau numai remix-ul fiindca am scris si eu o melodie. si vreau remix-ul de la asta. daca nu stiti ce este ala remix, ei bine este numai soundtrack fara versuri. va rog chiar il vreau. si inca ceva sa inceapa direct remix-ul nu sa lucreze aia dupa-ia il pun.

3 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Ce vrei tu se numeste negativ ( instrumental ) nu remix. remix este o melodie modificata de un alt artist/dj

| DamnDude explică:

Ma rog, remix, instrumental ce o fii