| BastardOfBodom a întrebat:

imi puteti da va rog mai multe nume de trupe de metal?! Chiar si black, thrash, hard sau progressivewinking.

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Uite cam ce se află prin playlistul meu:
Black/Death
Angantyr, Behemoth, Satyricon, Asphyx, Cradle of Filth, Burzum, Amon Amarth, Cradle of Filth, Dark Funeral, Children of Bodom, Mayhem, Gorgoroth, Darzamat, Dimmu Borgir, Era Decay, Graveworm, Immortal, Venom, Thy Antichrist, Psychogod, Negură Bunget, Amorphis, Arch Enemy, Insomnium, Meshuggah, Sepultura.
Thrash/Heavy/Folk/Hard rock/Classic/alternativ rock:
Megadeth, Manowar, AC/DC, Annihilator, Overkill, Motorhead, Metallica, Marylin Manson, Airbourne, Trooper, Truda, Led Zeppelin, The Doors, Pink Floyd, Queen, Morgana Lefay, Whitesnake, System of a Down, Slayer, Scorpions, Powerwolf, Sabaton, Rammstein, Disturbed, Rev Theory, Pantera, Oomph!, Nirvana, Alice in Chains, Deep Purple, Korpklaani, Godsmack, Dio, Cargo, Bucovina.

Baftă!

| BastardOfBodom explică (pentru LastChance):

Mersi. din ce mi-ai zis tu, nu ascult decat vreo 4-5 trupe laughing. Oricum ai gusuri bunewinking

| LastChance a răspuns (pentru BastardOfBodom):

Când e vorba de rock, cu plăcere oricând.
Baftă!

12 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Tu ai in nickname "Inna" si vrei trupe metal?!

| BastardOfBodom explică (pentru aliceinchains):

Pai, asa mi se zice de cand sunt mica laughing. si crede-ma ca nu are nicio legatura cu pitipoanca aiawinking.

| GusWaters a răspuns:

Ca s-adaug la ce a zis LastChance:

Dream Theater,Genesis,Sepultura,Soulfly,Ceremmonial Oath,AFI,Elvenking,Lacuna Coil,Yes,King Crimson,Porcupine Tree,Rainbow,Neil Young,Buffalo Springfield,Boston,Porcupine Tree,Vesania,Vader,Decapitated,Dark Empire,Conquest,Sycronomica,Eutectica,Battlesoul,Ablazer,Kalmah,Lynyrd Skynyrd,The Who,Testament,Exodus,Metal Church,Dark Moor,Angra,Sonic Syndicate,Sincarnate,Innerray,Helloween,Blind Guardian,Edguy,Avantasia,Sodom,Kreator,Kamelot,Katatonia,Gamma Ray,Garbage,Stone Temple Pilots, Soundgarden, Tool.

| BastardOfBodom explică (pentru GusWaters):

Mersi, multe dintre trupele astea nu le-am ascultat. cele pe care mi le-a propus LastChance imi sunt cunoscute de foarte mult timpwinking. Keep Metal \m/

| BastardOfBodom explică (pentru GusWaters):

Mersi , multe dintre trupele astea nu le-am ascultat . cele pe care mi le-a propus LastChance imi sunt cunoscute de foarte mult timp winking .Keep Metal \m/

| GusWaters a răspuns (pentru BastardOfBodom):

Sunt bune trupele astea, desi unele sunt mai obscure...cred ca ai de prin toate genurile zise de tine acolo.

| Woodenpints91 a răspuns:

S-a cam spus ce era mai impoprtant.
Dar mai vin ş ieu cu 2 recomandări:

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

http://www.youtube.com/watch?v=AxDVGNNUXgk

| Gorath a răspuns:

Pe langa ce s-a zis:Septic Flash(i-am descoperit de ceva timp, sunt geniali),Abigor, Marduk, Bathory.big grin

| BastardOfBodom explică (pentru Gorath):

Mdea, mersi..Marduk, Sceptic Flash si bathory deja ascult.o sa incerc Abigor.

| Gorath a răspuns:

Si Dark Moor.