| Derii12 a întrebat:

Buna!
Imi puteti explica ce mesaj are aceasta melodie?
Uitati link-ul:
http://www.youtube.com/watch?v=25LBTSUEU0A

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se înţelege mai bine dacă urmăreşti varianta extended a videoclipului care durează 7 minute şi nu o include pe Nelly Furtado: http://www.slack-time.com/......ed-Version
Fata se află în vacanţă în Italia, este convinsă de nişte prietene să meargă la o petrecere. Pe tot parcursul drumului vampirii "buni" (Timbaland, SoShy) o protejează de vampirii "malefici" (din metrou şi de pe stradă). La club dansează cu un tip care se dovedeşte a fi un vampir, dar este salvată din nou, de data aceasta prin confruntarea dintre cele două tabere. Explicaţia pentru faptul că are nişte "paznici" este dată de faptul că are acel semn distinctiv pe mână care este simbolul bandei rivale de vampiri (cum avea tipa blondă la colier) şi probabil faptul că este menit ca ea să fie de partea vampirilor (s-au făcut atâtea filme, ne putem imagina orice). În final, totul pare să fi fost doar un vis, deşi ne lasă libertatea să credem că a fost real.

1 răspuns:
| BOGDAN a răspuns:

Ca dimineata se dupa ce se trezes-te se spala pe dinti