| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune si mie cum pot sa-mi pun muzica acolo la playlist-ul meu, nu stiu sa-mi pun muzica acolo.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CRISS69TM a răspuns:

Esti in playlistul tau.ai deschis si youtube-ul.sub videoclip ai butonul share. apesi pe el, iti apare un linkpe un fond albastru, la mine.http...daca nu este pe acel fond de culoare, valabil in ambele cazuri dai click dreapta pe mouse, dai copy, te duci in playlist pe tpusi in casuta unde scrie muzica lui...si unde scrie adauga melodie faci in casuta click dreapta, paste si dai adauga melodie.asta este.succes.

1 răspuns:
| denismaria92 a răspuns:

Este o banda rosie sub logo-ul "TPU" cu "Tu ce muzica asculti?"
Doar adaugi linkul acolo