| arcKades_7393 a întrebat:

imi puteti spune site-ul de pe care pentru downloada Marilyn Manson - This is Halloween mp3

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Intra pe www.listentoyoutube.com Baga linkul de la melodia de pe YT in caseta pe site-ul respectiv, si ti se converteste melodia din video in audio, ca s-o downloadezi.Pace!

2 răspunsuri:
| Kunai a răspuns:

Nu imi vine sa cred >_< This is halloween ar trebui ascultat in octombrie, cand vine Halloween-ul. Nu in august
ce naiba. strici totul
momentan ascult this is halloween de pe 1 octombrie pana pe 31 big grin
descarca ATubeCatcher si baga linkul de la YT acolo ^^

| arcKades_7393 explică:

Ms mult winking