| Danya_6735 a întrebat:

Imi spune si mie cineva un site de unde sa download-ez note pentru piese armenesti pentru vioara sau cel mult sa fie in varianta piano! Piese in stil "Samvel Yervinyan "! Dau Funda! : sper sa ma jutati! sad

1 răspuns:
| Anonim187 a răspuns:

Deci tu vrei niste note care acumulate formeaza un cantec la un anumit instrument... cel mai bine fi creeativa nu copya. si eu fac singur notele pentru pian si chiatara si sunt frumoase :X cam sentimentale blushing