| deea_3621 a întrebat:

Buna:* imi traduceti si mie versurile astea va rooog frumooos;;) dau fundita mersi:*
http://www.versuri.ro/versuri/klhkd_50+cent+best+friend. html

Răspuns Câştigător
| Flexx a răspuns:

Traducere din Engleză în Română

Intro]
Da! E omul meu bandă, asculta caseta mea
WOO!

[Chorus]
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten

[Verse 1]
În primul rând ne vorbesti, atunci vom obţine touchin
Dacă ne trece jocuri telefon vom fi nenorocita
Am sărut precum cea franceză, prin urmare, limba mea în ureche
Fa-o ca o fac câinii fată şi trageţi pe părul tău
Pentru mine un peisaj diferit inseamna doar o poziţie diferită
In cada sau pe chiuveta am improviza ascult acum
În elicopterul sau pe jet se alăture clubului Mile High
Sunt prost nu ştiu banii nu pot cumpăra mă iubeşti
Dar eu sunt un tip diferit de cioara că asiguraţi-vă că ştiţi
În loc de un trandafir, există o duzină de o sută de aceste
A se vedea văd ceva special când mă uit în ochii tăi
Cu drumul picioarele din spate văd acest păsărică este a mea
Dacă nu este sigur atunci când Vorbesc eu nu vă spun nu minciuni
Dar există lucruri pe care le spun că m-ai intrebam de ce
Când m-am, nu spun ceea ce gandesc eu aceasta nu înseamnă că eu sunt timida
Ai rahat pe care ai luat de mine de aceea eu sunt atât de zbor

[Chorus]
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten

[Verse 2]
În timp ce în baie cu bule voi veni spele pe spate
Când puttin pe lotiunea ta te pot ajuta cu asta
Stau şi cred că de lucruri să spun că poate face sa zambesti
Sau a vă oferi cadouri din inima mea pentru a reflecta stilul meu
Sau slang Eu folosesc atunci când ne-am construit se pot schimba modul în care vorbeşti
Şi dacă eu sunt concentrat în timp ce eu sunt strokin aş putea schimba modul de mers pe jos
Există o fanfaronadă pe care îl calm, dar atunci când vin de la New York
Sunt un pungas am înghesui doar în lucrurile pe care I-am cumpărat
Separată de restul mă, mă simt ca eu sunt cel mai bun
Dacă există un preţ de a plăti pentru tine simt că am plăti de două ori
Sunt la fel de ghetou ca acesta devine fată ştii că-i drept
Eu nu am nimic de a se ascunde copilul vă spun secretele mele
"Fore te termina Să fii" rotund suficient de lung pentru rahat peep
I a lua mai aproape de tine, vreau sa spun mai mult de aproape
I a lua în tine, dupa ce am lua de pe hainele mele
Fată-am fost în tine, mental cu mult înainte de

[Chorus]
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

Pa, pa

1 răspuns:
| AnnaGrohl a răspuns:

Intro]
Da! E omul meu bandă, asculta caseta mea
WOO!

[Chorus]
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten

[Verse 1]
În primul rând vom obtine vorbesti, atunci vom obţine touchin
Dacă ne trece jocuri telefon vom fi nenorocita
Am sărut precum cea franceză, prin urmare, limba mea în ureche
Fa-o ca câinii o fac fată şi trageţi pe părul tău
Pentru mine un peisaj diferit inseamna doar o poziţie diferită
In cada sau pe chiuveta am improviza ascult acum
În elicopterul sau pe jet se alăture clubului Mile High
Sunt prost nu ştiu banii nu pot cumpăra mă iubeşti
Dar eu sunt un tip diferit de cioara că asiguraţi-vă că ştiţi
În loc de un trandafir, există o duzină de o sută de aceste
A se vedea văd ceva special când mă uit în ochii tăi
Cu drumul picioarele din spate văd acest păsărică este a mea
Dacă nu este sigur atunci când Vorbesc eu nu vă spun nu minciuni
Dar există lucruri pe care le spun că m-ai intrebam de ce
Când m-am, nu spun ceea ce gandesc eu aceasta nu înseamnă că eu sunt timida
Ai rahat pe care ai luat de mine de aceea eu sunt atât de zbor

[Chorus]
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten

Versuri 50 Cent - cel mai bun prieten
De pe http://www.versuri.ro
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Fata promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten

[Verse 2]
În timp ce în baie cu bule voi veni spele pe spate
Când puttin pe lotiunea ta te pot ajuta cu asta
Stau şi cred că de lucruri să spun că poate face sa zambesti
Sau a vă oferi cadouri din inima mea pentru a reflecta stilul meu
Sau slang Eu folosesc atunci când ne-am construit se pot schimba modul în care vorbeşti
Şi dacă eu sunt concentrat în timp ce eu sunt strokin aş putea schimba modul de mers pe jos
Există o fanfaronadă pe care îl calm, dar atunci când vin de la New York
Sunt un pungas am înghesui doar în lucrurile pe care I-am cumpărat
Separată de restul mă, mă simt ca eu sunt cel mai bun
Dacă există un preţ de a plăti pentru tine simt că am plăti de două ori
Sunt la fel de ghetou ca acesta devine fată ştii că-i drept
Eu nu am nimic de a se ascunde copilul vă spun secretele mele
"Fore te termina Să fii" rotund suficient de lung pentru rahat peep
I a lua mai aproape de tine, vreau sa spun mai mult de aproape
I a lua în tine, dupa ce am lua de pe hainele mele
Fată-am fost în tine, mental cu mult înainte de

[Chorus]
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten, vreau "rotund tot timpul (Vreau sa te jurul mine tot timpul)
Pot fi cel mai bun prieten, dacă vă promit vei fi a mea (Girl promit vei fi a mea)
Vă rugăm să spun că este doar un prieten (Uh huh) fata de acum haideţi să nu pretindem (Haide)
Fie el este sau nu este omul tău (ha, ha!) Vă rugăm să spun că e doar un prieten
Dacă am fost cel mai bun prieten

Funda?:X