| SweetSacrifice a întrebat:

In legatura cu concertele rock care vor fi in vara anului acesta. Am cititi undeva ca Evanescence vor veni in Romania, dar nu sunt sigura. Ati putea sa imi spuneti ce alte trupe mai vin in Romnania in vara anului acesta, cand si cat costa un bilet la un concert. Dau funda. happy

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Http://www.ostfest.ro/

Asta este pe al începutul verii. Mai încolo nu ştiu ce concerte sunt.

| IMC90 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Vii si tu la OST?
din cate vad, abonamentul la golden e 2 milioane. La fire mi se pare exagerat iar la gazon nu vezi nimic...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru IMC90):

Da, la Golden e cel mai avantajos, şi ca preţ şi ca poziţie. Eu am dat pe el 140 că l-am prins la reducere big grin
Vii şi tu?

| IMC90 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da, in proportie de 90%. Am inteles ca-i tot la Romexpo (probabil unde a fost si Sonisphere ) happy

| Gorath a răspuns:

Ar fi OST-ul, unde vor veni Megadeth, Europe, Dimmu Borgir, Lake of Tears, Manowar, Motorhead, WASP, Trooper şi încă cateva.(15-17 iunie)
Slayer vin în 4 iunie. Apoi ar fi festivalul Tuborg Green Fest, unde vor veni Guns, Machine Head, Godmask, Black Label Society, Within Temptation, Pentagram şi încă cateva. 29 iunie-1 iulie.
Urmează Artmania la Sibiu, între 6 -12 august, de aici îmi amintesc doar de Epica cum că ar veni, restul nu mai ştiu, caută şi tu.
Oricum, în mare, astea sunt.

| RockOut4ever a răspuns:

Linkin Park vine in iunie, pe 15 daca nu ma insel, evanescence vine pe 1 Iulie, si lady gaga pe 16 august. cam atat stiu...

| Marct a răspuns:

Red Hot Chili Pepers, ARch Enemy, Opeth, Motorhead