| 0whatever0 a întrebat:

Buna intrebarea mea este ...imi place sa cant si tota umea pe care cunosc imi spune ca e super cum cant dar eu tot am impresia ca nu e bine ...si intr-o zi am fost invitaat sa cant in fata a nu stiu cati oameni si mi-a fost rusine si nu am putu credeti ca ar fi bine sa cant in continuare sau sa sa ma opresc? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Roshketz a răspuns:

Faci ce simti! Daca tu te simti bine cantand si te relaxeaza asta, fa-o indiferent daca iti iese sau nu. Si eu cant si ador sa fiu pe scena, pentru ca am incredere in mine si de asta imi si iese de cele mai multe ori. Daca cei din jurul tau te apreciaza, nu o fac degeaba, inseamna ca intr-adevar ai voce si ar trebui sa profiti de calitatile cu care te-a inzestrat mama natura happy