| AlinutzaRouz a întrebat:

Iti dati va rog un link de unde sa pot descarca melodia Sailor moon-moonlight densetsu :X:X:Xcu versuri in englza? va rog, dau funda :*

1 răspuns:
| anca_8310 a răspuns:

O sa iti spun cum descarc eu melodii de pe net nu e chiar un link dar poate te ajuta.cauti melodia pe youtube, copiezi linkul melodiei(in cazul tau cred ca e asta:http://www.youtube.com/watch?v=B6x-TJ8QvTc nu stiu sigur:D) apoi te duci pe site-ul www.video2mp3.net, copiezi in spatiu de Url linkul de pe youtube si dai convert.astepti cateva secunde pana se converteste(depinde de cat de mare este melodia), dai pe > > Click here to download your converted file <