| zooooza a întrebat:

Janet Jackson s-a tuns scurt.As vrea sa stiu ce parere aveti voi despre ea.Crede-ti ca ii statea mai bine cu parul lung, sau acum cu parul scurt?

11 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Ea e o femeie frumoasa oricum, par lung par scurt, rasa'n cap.

| Mary Marry a răspuns:

Clar cu parul lung. Avea un par superb! Nu stiu de ce s-a tuns in halul ista de scurt. E aproape la chelie.Mai bine se tundea cum era Rihanna prin 2008-2009.

| zooooza explică:

Ma bucur ca mi-ati raspuns. Vroiam sa vad parerea voastra. Astept si parerile altora.

| zooooza explică:

Nu chiar aproape de chelie. http://www.zimbio.com/......et+Jackson Ti se pare pentru ca si-l intinde cu gel.
Dar eu cred ca ii sta bine si cu el scurt. Imi place foarte mult cum si l-a aranjat in site-ul care l-am pus mai sus.

| Fallen Angel a răspuns:

Luiza... habar n-aveam ca Janet Jackson s-a tuns dar sunt de parere ca ii statea mult mai bine inainte. Nu o avantajeaza deloc aceasta tunsoare.
Dar oricum, e treaba ei nu a mea big grin

| Angiutssa a răspuns:

Hmm. ii sta destul de bine, doar e frumoasa, la fel cum a zis si Derye!
Poate nu suntem noi obisnuiti cu noul lookhappy

| Cristianne a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut cu parul lungbig grin

| DeeaPustoaica a răspuns:

Cu parul lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeii acesteia ii sta bine cu orice frizura. i-ar sta bine si cheala, are trasaturi fine, bine definite si nu e prima oara cand a fost tunsa scurt.si prin '95 a fost tunsa scurt. so not big deal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu parul lung, dar oricum ii sta bine si asa

| elena_8069 a răspuns:

Ea a fost tunsa scurt si prin 96-97 si ii statea destul de bine... cel putin mie imi placeawinking