| anonim_4396 a întrebat:

Buna,la tv este o reclama la coca-cola(singura reclama), care incepe cu o fata cantand in fundal.Are cineva idee cum se numeste aceasta melodie? Nu pot sa imi dau seama, si o caut intr-una.Stie cineva link-ul unde o pot gasi? Multumesc. FUNDA, celui care ma ajuta.

8 răspunsuri:
| MargarinaCuMustar a răspuns:

Cea care incepe cu `oh beautiful for spacious skies?

| irinuk28 a răspuns (pentru MargarinaCuMustar):

Hmmm,nu mai stiu exact.Ai vreun link ceva, ca sa pot sa imi dau seama?

| irinuk28 a răspuns (pentru MargarinaCuMustar):

Nu,nu este aceasta.In acea reclama era vorba despre oameni,prietenie, prieteni etc, chestii dragute dintre oameni, saruturi... Daca o revad pe tv o sa iti dau mai multe detalii, poate o sa iti dai seama despre ce este vorba.E unica reclama la coca-cola de pe tv.

| MargarinaCuMustar a răspuns (pentru irinuk28):

Scuze, am incercat. Plus ca nu am televizor tongue

| irinuk28 a răspuns (pentru MargarinaCuMustar):

A ok, mersi oricum happy

| PamyLove a răspuns:

Si eu o caut, raspunsul lor ma ajuta si pe mine.puppy dog eyes

| irinuk28 a răspuns (pentru PamyLove):

Ok happy...Insa nu stiu daca stie cineva sad