| amage a întrebat:

La un concert ce trebuie sa faci pentru a sta in primul rand langa scena? Sa dai bani in plus sau sa vii cu 9 ore inainte pentru a prinde locuri bune?

4 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Amandoua.Pentru ca zona din fata a unui concert nu implica numai primele randuri asa ca trebuie sa vi cu cateva ore bune inainte pentru a ocupa 1 rand.Succes!

| Helvete a răspuns:

Depinde. Daca e un concert mai mare, sa zic asa, se cumpara bilet pentru randurile din fata. Daca este unul la care nu se vand bilete pe locuri, atunci trebuie sa vi mai devreme sa prinzi loc in fata. Iar daca este unul gratis, atunci trebuie sa vi mult mai devreme ca sa prinzi loc.

| nyckol6 a răspuns:

Nup
trebuie sa cumperi bilet pentru locuri din fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Sincer thinking, nu prea stiu nici eu laughing
Cred ca aman2
happy.