| Aliinas a întrebat:

●Buna,happy
●Ma puteti ajutha cu nijthe informatii?
●Despre delyno?
●Stiu chestii despre el dar nu destule ca sa'i pot iubi muzicaa[asa cum as vrea eu]love struck
>plz!:

3 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Informatii despre limba romana si gramatica doresti?

Răspuns utilizator avertizat
| LuS[z] a răspuns:

Hey.Chestia e ca am cautat si nu am gasit mare lucru si stii de ce? Pentru ca e un artist relativ nou si pe deasupra mai e si Dj...
Nu stiu daca esti la curent cu chestiile astea dar despre dj nu prea ai ce sa afli decat daca ei vor sa stii.Asa ca eu zic ca deocamdata sa te multumesti cu ceea ce ai, sa mai astepti ceva timp si sa speram ca o sa aflam mai multe.
Si mie imi place Delyno big grin mai ales private love.