| 000MadMAX000 a întrebat:

.mai asculta cineva Tokio Hotel? Hai spuneti-mi ca nu sunt singurul.

Răspuns Câştigător
| LeeWay a răspuns:

E o emisiune gen Megastar.cv gen Super Star Deutschland...dar nu sunt sigura.E nemtesc oricum

35 răspunsuri:
| LeeWay a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Mi-ar placea sa stiu ce trupe mai asculti, poti sa imi trimiti un mesaj cu id tau? happy

| Ewelyne a răspuns:

Neahh. -.-" Prefer alte trupe gen : Suicide Silence, Black veil brides, Bring Me The Horizon, Stick Stickly, Brokencyde, etc.

| 000MadMAX000 explică (pentru Ewelyne):

Si eu ascult trupele astea, dar TH e clasic, cu ei am inceput sa ascult rock cand erau in top.

| Ewelyne a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Am inteles.; 3

| Dinca_Elena_1999 a răspuns:

Nu, nu esti singurul si eu ascult, si sunt si o fana big grin.