| smileysmiley a întrebat:

happy
Mai joc voi enumera cativa interpreti de muzica usoara iar eu vreau ca voi sa`mi spuneti ce va place sau ce nu va place la acel cantaret legat de cum canta, prestatie, viata personala si altele big grin. Si daca va place si cate o melodie preferatawinking
Miley Cyrus
Justin Bieber :X
Jonas Brothers
Eminem
Adela Popescu
Pussycat Dolls
Catalin [fostul Megastar]
Andrei [ultimul Megastar ce mai stiti despre el ca eu nu am auzit daca a scos vreo piesa thinking]
Enrique Iglesias
Puya

Vreau cat mai multe pareri si cat mai multe raspunsuri big grin

6 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Miley Cyrus-imi place de ealove struckx. ma uit mereu la serialele cu ea.si cateva din melodiile ei imi plac: Who Said, Fly on the wall, the best of both words, if we were a movie, party in the u. s. a si see you Again:d
Si ca aspect fizic e destul de frumoasa...big grin

Justin Bieber-habar n-am cine e...de fapt, am auzit doar ca are 15 ani si cam atatthinking aa...si ca s-a dat la Rihannalaughing)lol.

Jonas Brotherslove struck--la inceput nu-mi placeauthinking dar de cand am vazut un film cu ei, au inceput sa-mi placalove struck cel mai dragut e Joelove struckx
si melodiithinking imi place aia cu care incepe serialu`: Live to Partyhappy
si melodia in care canta Joe cu Demilove struck

Eminem--nu ma intereseaza...

Adela Popescu-nu-mi place deloc de ealaughing nici cum canta, nici in filme. poate pentru ca nu-mi plac telenovelelethinking

Pcd-imi place multlove struck e trupa mea preferata:d cel mai mult imi place Nicole si Ashleylove struck
Cat despre melodii imi plac toatehappy

Catalin-e super dragutlove struck mi-a placut de cand l-am vazut la megastar:d imi place melodia aia"Run away"tongue

Puyalove struckx-il ador.imi plac ochii lui.si cum canta normallaughing sus pe bar \:d/
laughing
Si enrique imi place:p

| Ana-Maria94 a răspuns:

Miley nu-mi palce deloc, Justin la fel canta oribil si a devenit si el vedeta peste noapte, jonas asa si asa, eminem merge, adela las-o balta, pussycardolls sunt bune, catalin nu am nic o treaba, enrique imi place si puya are unele mel super:X aa si andrei nici cu ala n-am nici o treaba.

| Black_Cherry a răspuns:

Miley cyrus- imi place la nebunie pentru ca poate sa cante live si sa danseza, are o voce asa buna :X
justin bieber- nu prea imi place sincer tongue
jonas brothers- mda nici dupa aia nu ma dau in vant tongue nu-mi place decat serialul
eminem- nu-mi place decat o melodie
adela popescu-...
andrei- cine e ala? laughing
Enrique Iglesias- da canta bine :X si e frumusel
puya- asa si asa nu e chiar genu meu

| Pustii a răspuns:

Miley cyrus imi place doar cum arata si cum canta melodia preferata a ei este the cilmb...jonas este una din cele mai preferate trupe imi plac toate melodiile lor... puya imi plac cateva din melodiile lui de ex: pun stop de maine iar restul praf

| dya_4589 a răspuns:

Miley Cyrus - nu sunt mare fan, dar are cateva melodii bune
Justin Bieber - talentat si cam atat
Jonas Brothers - idem Miley
Eminem - not my type, dar imi plac cateva melodii
Adela Popescu - inainte mai era cum mai era, dar acum sa nici n-aud de ea :-&
Pussycat Dolls - what's not to like?
Catalin - imi place accentul
Andrei - thinking
Enrique Iglesias - idem Pussycat Dolls
Puya - cand scoate o piesa imi place, dar ma plictisesc repede :-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela Popescu-visele noastre, mai ramai.
Cat despre catalin: superb modovianulbatting eyelashes si cu o voce...:X
Andrei: canta l o trupa numita: habar.