| ZaYsTu a întrebat:

Buna maine este inmormantarea lui Ghithu un prieten de al unui prieten ce se cunoaste cu el prin taicasu si prietenia lui cu tatal lui Ghithu...ma rog o sa va povestesc in alta viata.Ma candeam ce muzica sa aleg, eu sunt DJ si ma gandeam sa aleg niste OZzz Osbourne sau Alex Velea caci va fi ziua fix la inmormantare si am vrea sa ii facem un parastas surpriza...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DanDannn a răspuns:

Da... dar daca stai sa te gandesti, a treia varianta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu?
Tare aș vrea să faceți un video în care îl îngropați pe "Ghithu un prieten de al unui prieten ce se cunoaste cu el prin taicasu" în timp ce tu îi dai bici cu muzica lu velea minim 2 (minim unu în coșciug).