| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am rupt o coardă de la chitară și mă întrebam pe unde pot să o repar în Târgoviște...

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Se mai intampla, du-te la un magazin de instrumente muzicale si ia-ti un set nou, costa in jur de 25-30 lei

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Poti s-o inadesti cu alta coarda mai veche, asta doar daca ii rupta intre headstuck si grif.
Sau iti poti lua un set nou.Ii acustica sau electrica?

| CreepyWeirdoGoldTransAm a răspuns:

E acustică... Și acum mă simt cam proastă pentru ca habar n-am ce să fac laughing
Nu pot s-o îndes. Încercam să o acordez și... Bum laughing

| RockNbeer a răspuns (pentru CreepyWeirdoGoldTransAm):

Se mai intampla, du-te la un magazin de instrumente muzicale si ia-ti un set nou, costa in jur de 25-30 lei