| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna Michael Jackson sau Elvis Presly eu Michael voi daca da de ce?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu amesteca lucrurile. Fiecare a fost si ramane un rege la categoria lui. Cu siguranta lumea ni s-ar parea mai trista fara amintirea vreunuia. Pentru a sustine afirmatia mea va ofer cate o melodie din partea fiecaruia. Melodii care ( cel putin in cazul meu ) trezesc emotii si sentimente aparte.

Elvis Presley - In the ghetto : http://www.youtube.com/watch?v=2Ox1Tore9nw

Michael Jackson - They Don't Care About Us : http://www.youtube.com/watch?v=AzzZD_QIx5c&feature=related

| Sua a răspuns:

Nu ai ales bine artistii, deoarece MJ canta pop, iar Elvis canta rock, dar totusi sa-ti raspund la intrebare. Eu il aleg pe MJwinking

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Michael Jackson deoarece canta mai fain si mi se pare ca el si stilul lui e mai la moda. Melodiile lui sunt super. Si Elvis canta cat de cat bine, doar ca mie nu imi place prea mult muzica rock, asa ca...tot MJ e ramane.

| lorelai cristinush a răspuns:

Mj pentru ca toate melodiile lui sunt super :X la elvis nu prea imi plac...doar cateva. Si asta poate pentru. ca nu-i cunosc discografia la fel de bine cum i-o cunosc pe a lui mike :X

| law a răspuns:

Michael...mai mult happy Imi plac amandoi. Elvis are o voce super si inca ii ascult melodiile. Michael insa este mai mult decat un muzician pentru mine.il iubesc muult de tot in primul rand pentru tot ce a facut pentru oameni si in al doilea rand ii admir talentul. Am foarte multe de invatat de la Michael sad
. RIP MJ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson fiindca imi place foarte mult acest cintareti... Din cintecele lui cel mai tare imi place Earth Song de ce nu stiu...