| dulceKmierea a întrebat:

Peste o saptamana ma duc in excursie cu scoala si as vrea sa fac un cd-u cu muzica; ce melodii imi recomandati? Ms:*

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Tot ce tine de astia : Edward Maya, Inna, Play & Win, Akcent, David Deejay, Morandi, Morris, Tom Boxer, Deepcentral, AlexUnder,
zic eu ca e de party, caci se asculta in cluburi deci. Have fuN

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca cel mai bine este sa faci un cd cu genul preferat de tine si de colegii tai, doar ascultati toti cd-ul. Distractie placuta.

| stefy_9615 a răspuns:

Pai depinde de ce muzica asculta persoanele cu care mergi in excursie. daca sunt si profesori ar fi bine sa ai sh niste melodii romanesti:o-zone, 3SE, andra. dar sh straina:shakira, julio iglesias.pentru profesori iti recomand populara.pentru ca ei asta asculta.succes si distractie placuta:*

| parazitu_8805 a răspuns:

Parazitiwinking tongue

| DeXxa a răspuns:

Pai...Cascada-Miracle,Cascada-Bad boy, big grin