| Anonim21321 a întrebat:

Peste o saptamana merg intr-o excursie si am de facut cd-uri cu muzica, insa am doar cateva melodii care imi plac si mi-au fost cerute, daca mai aveti si voi idei va dau fundita.happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mary Marry a răspuns:

Pai depinde de varsta. dar pune si tu Rihanna(Rehab, Disturbia, Live your Life, If it's loving'that you want, Rude boy, Hard, If i never see your face again, Throw your hands up, The one, Te amo, Run This Town, Break It Off, Push up on me, sell me candy, Umbrella, S. O. S, Breakin'Dishes, Pon the replay, etc)sau Cristina Aguilera(Candy Man, Figther, Hurt), Duffy(Marcy), Lady gaga(Telephone, Poker Face, Love game, Just dance, Alejandro, Fasion, Paparazzi, Bad Romance, etc), Beyonce(Single Lady, Put it in a love song, Listen, Green Light, Video Phone, Baby boy, Beautiful liar, Crazy in love, Diva, Upgrade U, Check on it, Naughty girl, Ego, Sweet dreams, Deja vu, Ring the alarm, etc), Madonna(4 minutes, Music, Material Girl, Candy Shop, Celebration, Hung up, Give in to me)Sean paul(So Fine, Press it up), Kelly Rowland(Work, When love takes over), Shakira(She wolf, Hips don't lie, Whenever Wherevwe, Don't Bother, Objection, La tortura, Did it again), Ke$ha(Tik Tok, Bleah bleah bleah), Alicia Keys(Empire state of mind, No One), Miley Cyrus(Party In the USA, Fly on the wole, True friend, One the million,), Janet Jackson(Feedback, Make me), Kelly Hilson(Scream, Knock you dawn)atc. sper ca iti plac! distractie placuta in excursie!

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Buna. varsta media a celor care merg in excursie? tongue

| Anonim21321 explică:

13-15

| sunshine_6269 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fie pe placul tutror ceea ce e intr-adevar greu.
Lenka- the show