| DeeaLove08 a întrebat:

poate sa imi zica cineva cateva melodii din iubire si onoare? in afara de generic. si arabesti si romanesti/englezestiwinking

Răspuns Câştigător
| AlexUtza3q a răspuns:

Stai asa ca stiu patru : Pablo ft Cristina -E tarziu Rihhana te amo...Adela popescu -iubire ca-n filme si Secretul mariei, sper ca ti-am fost de folos...plz funda:d

2 răspunsuri:
| AlexUtza3q a răspuns:

Pai stiu si eu vreo trei : Pablo si Cristina -E prea tarziu
Adela popescu -Iubire ca in filme...laughing Rihhana -Te amo! Astea cred ca le sti dar sunt sweet... Funda?

| Ceylan a răspuns:

Am cateva melodii frumoase dar nu sunt din serial. Sunt in lb. indiana.
Kambakkht Ishq song - Kambakkht Ishq
Bebo song - Kambakkht Ishq
Om Manglam song - Kambakkht Ishq
Sper sa-ti placa!