| anonim_4396 a întrebat:

postez aici cateva din melodiile mele preferate pe care le ascult cu placere...sunt unele care ies din categoria `rock`, gen care predomina in playlist-ul meu... daca aveti rabdare sa ascultati, va rog sa-mi spuneti daca va plac sau care va place mai multbig grin(oricum `Gusturile nu se discuta`)... Billy Joel - Vienna; 30 Seconds To Mars - Beautiful Lie; Cinema Bizarre - Forever or Never; Ska-P - A la mierda; Lilly Allen - Fuck you; Spin Doctors - Two Princes; Vampire Weekend - Oxford Comma; Scorpions - The Future Never Dies; Cherry Filter - Dr Faust; Green Day - Jesus of Suburbia; The Subways - Rock`N`Roll Queen; Tanya Stephens - It's A Pity; Billy Talent - Red Flag; Avantasia - Carry Me Over; La Roux - Quicksand; Metallica - Master Of Puppets; Modern Talking - You're my heart, you're my soul...merci beaucoupbig grin

Răspuns Câştigător
| jicu a răspuns:

Sunt chiar ok melodiilewinking

cu ocazia asta am aflat ca solistul 30 Seconds To Mars a jucat in Requiem for a Dream. bun filmwinking

10 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Pai...sunt de acord cu toti de la text commentsbig grin...nice

| Demoiselle a răspuns:

Merci jicubig grin

| Demoiselle a răspuns:

DeathMetalNightmare draga, tu esti dintr`ala pe principiul " Daca `roc` nu e, nimic nu e"! si eu ascult rock...hard rocklaughing... dar asta nu inseamna ca nu mai exista si alte genuri de muzica... draga!

Janina
| Janina a răspuns:

Uite ceva mai romanesc!

http://www.youtube.com/watch?v=SUw3U7Ewoeo

| JackieSue a răspuns:

Am ascultat vreo 4 melodii;))

Uite melodie de melodie:))...ascult-o pe toata ca la inceput s-ar putea sa zici ca e nasoala:D.

http://www.youtube.com/watch?v=Nz4sJTDZuzo

| . a răspuns:

La toate le-as da un rating de 1/5 cu exceptie Metallica - Master Of Puppets si asta pentru ca e din perioada pana sa se comercializeze si sa se faca de rahat, album caruia ii dau un 2/5. Nu asculti nimic muncit din greu, nimic tehnic. Bat la pariu ca mai mult te intereseaza versurile decat complexitatea instrumentaluiui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

30 seconds to mars sunt super tari.iti propun sa asculti si celelalte melodii d-ale lor, sunt nemaipomenite

| tukhey23 a răspuns:

Cum ar zice un om sanatos, la capbig grinamn't, sunt tari pieselehee hee
Dar vad ca esti fata, cred... nu trebuie sa asc. RBD, what ever. i like, your ''songs'hee hee