| djingeras a întrebat:

Buna preteni de pe TPU azi va adresez o intrebare. cum pot face reclama la radio? situri pe facebock am tot facut pe mesenger amtot dat mass maiaveti vreo idee! acesta este radiol http://77.36.67.28:8000/listen.pls si sennumeste radio spice

1 răspuns:
| GabrielloRoscoban a răspuns:

Incearca sa intri in colaborare cu Site-uri de filme sa iti puna radio-ul pe Site-ul lor.
o sa ai succes. Stiu ce zic deoarece am Facut radio - online 13 ani! chiar am emis la primul radio online. hihi.
Succes.