| TheDreamerGirl a întrebat:

prieteni. Am o intrebare, de curiozitate. Am vazut la top 50 (music stream) ca 45 de utilizatori asculta Michel Telo - Ai se eu te pego. Ce credeti despre aceasta melodie? Credeti ca alte melodii sunt mai bune, daca da, care sunt acestea? confused

Răspuns Câştigător
| NuclearAssault a răspuns:

Nu, intrebarea e: rahatul ala se poate numi melodie?! straight face

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bitter a răspuns:

Melodia aia nu se incadreaza in categoria muzicii bune.

| lifeisperfekt a răspuns:

Este destul de frumoas, insa sunt alte melodii de 1000de ori mai frumoase (dupa parerea mea),nu stiu sa-ti zic un exemplu,stiu multe melodii frumoase si distractice si emotionante.Mie de exemplu(acum poate o sa razi de mine,ca ii pentru copii,si nu stiu de ce se zice mie mi se pare ca nu mai este pentru copii,din contra),este vorba despre Miley Cyrus,are niste melodii care ma emotioneaza enorm,dar are si melodii cu ritm fain,care te ridica in picioare,ca de exemplu: Broken Glass,On a milion,The climb etc(acestea sunt cele care ma emotioneaza happy ),Shut up,Libety walk,Bad boy,Robot,Party in the U.S.A., I Can't Be Tamed,Black Umbrella,Back Fall,Time of our lives,Good Friend Or Girlfriend,Who Owns My Heart etc.(acestea sunt cele care se incadreaza la cealalta categorie)si bineinteles si de a lui Ke$ha( My Best Friend's Boyfriend,Out Of,Control, Radio Radio Radio,Red Lipstick, Strange Love, A La Discotheque, Boys, Dance Attack,RockStar, N N N Neva Baby, Mouth, Crazy Beautiful Life, The Harold Song, Princess,Red Lipstick,Grow A Pear,Run Devil Run,We R Who We R,Blow,Animal,Stephen,Hungover,Dancing with Tears in my Eyes,Kiss Kiss Hug Hug,TiK ToK,kiss n tell,Blah Blah Blah,Booty Call,Ke$ha – Sleazy,Boom Boom Bang,Mr. Watson,Lucky,Invisible,Change My Mind,Hallucination,Strange Love, A La Discotheque, Aliens Invading, Styrofoam, My Best Friend's Boyfriend etc.) si melodiile Rihannei sunt frumoase si a multor alti artisti.Imi cer scuze daca te enervat mai mult raspunsul meu(poate tie nu-ti mai place Miley Cyrus sau Ke$ha sau Rihanna),dar eu ti-am spus ce care sunt melodiile care imi plac mie foarte mult
Princess,Red Lipstick,Grow A Pear,Run Devil Run,We R Who We R,Blow,Animal,Stephen,Hungover,Dancing with Tears in my Eyes,Kiss Kiss Hug Hug,TiK ToK,kiss n tell,Blah Blah Blah,Booty Call,Ke$ha – Sleazy,Boom Boom Bang,Mr. Watson,Lucky,Invisible,Change My Mind,Hallucination,Strange Love, A La Discotheque, Aliens Invading, Styrofoam, My Best Friend's Boyfriend etc.).Eu sper din suflet cav te-am ajutat si ca nu te-am plictisit happy.Pa!happy

| 0099 a răspuns:

Sincer...mie imi place mult de Michel ador piesele care le are deci mie una imi place mult