| BuburuzZzu` a întrebat:

Prima mea intrebare!
Cum vi se pare melodia! Adica v-a impresioneaza cu ceva? Dau fundita celui mai frumos raspuns!
http://www.youtube.com/watch?v=d50hrUnZiGs

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

E frumoasa melodia happy mai ales ca are mare dreptate happyhee hee mai zici de ce sufera Romania de Criza straight face daca parlamentarii isi i-au case de sute de milioane si masini la fel happy. Orikum frumoasa melodia si versurile

5 răspunsuri:
| Crystal1807 a răspuns:

Hmm... e cam naspa.nu e nimic nou aici...nimic original tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versuri bune, sincronizare medie, per total e reusita

| Sin a răspuns:

Uite un raspuns cat se poate de sincer.
Nu ma impresioneaza cu nimic, e comerciala, adica melodii de genul(versuri, tonalitate, etc) gasesti la tot pasul,"pe toate gardurile"

| Bacemi a răspuns:

Mi se pare o melodie superficiala. Mesajul e onorabil dar putea fi facut in asa fel incat sa trimita nu doar frustrarea ci si muzica. Prefer sa ascult :

Doamne ocroteste-i pe romani : http://www.youtube.com/watch?v=dYqRZoWSmrM&feature=related

Aceasta melodie spune de ce sunt mandru ca sunt roman. Prima melodie nu poate exprima decat lasitatea poporului roman. Nu pot fi mandru de asa ceva.

| andreeaaa1 a răspuns:

Melodia e draguta in felul ei si are perfecta dreptate(jos cu basescu) a facut din tara noastra un rahat si inca nu s-a saturat sa faca rele.melodia e draguta versurile sunt facute dupa pura realitate asa ca nu am de ce sa o critic:*