| Elyy_1788 a întrebat:

Puteti va rog sa ma ajutati si pe mine cu o melodie gen...rock, care se poate canta in grup si mai usor de invatat..pt ca-mi trebuie la scoalarolling eyes Help me puppy dog eyes. A da... si fara Queen-We Will Rock You, pentru ca pe asta o cantam deja :d.

2 răspunsuri:
| AaLexS a răspuns:

Buna! happy Sunt o ascultatoare de rock si iti pot da cateva melodiiwinking.
Cauta pe YouTube :
Black Veil Brides - The Legacy love struck
Black Veil Brides - Saviour
Get Scared - Sarcasm
Motionless In White - Abigail ( asta da rock )
Asking Alexandria - Closure big grin
Cam atatwinking Este un rock mai gotic asaa. Dar daca vrei rock classic : Asculta Queen laughing
Sau Iron Maiden ( ala e mai mult metal )
Sper ca te-am ajutat cu ceva. Paawave big grin

| Elyy_1788 explică (pentru AaLexS):

OK...numai ca imi trebuia ceva usor de invatat si care se canta in grup... dar oricum merci :dlaughing.:*