| LoveMyLifeX a întrebat:

Buna/Salut!
As putea sa spun ca-mi place sa scriu versuri de melodii (nu conteaza genul, dar in linie hip-hop - dance)si nu prea stiu daca asta e o calitate, uneori le m-ai arat la prieteni si ii las putin uimiti ca le scriu destul de bine intr-un timp destul de scurt (5-10min).De multe ori am inspiratie si imi vine un vers in cap si il m-ai notez cateodata, dar in fine. As vrea sa stiu cum sa fac asta public (in afara de facebook) sau cum sa aflu daca macar fac bine ceea ce fac.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Poti incerca pe wattpad.
Si eu am mai scris versuri, melodii complete, dar nu le-am publicat si nici nu prea intentionez sa le public prea devreme.