| MaRRiaN a întrebat:

Buna/Salut. Exista vreun program pentru. mp3 care stie sa redenumeasca melodiile si sa le aranjeze in foldere in functie de artist? Stiti vreunu? Mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CatalinMG a răspuns:

Salut, Mp3 Collector si Zortam Mp3 Media Studio sunt cateva din programele care le-am folosit si eu. Sper sa iti fie de folos

2 răspunsuri:
| bogdand a răspuns:

Era ceva cu mp3 Tag sau ceva de genul asta facea o baza de date cu melodiile de pe calculator si avea multe optiuni.

| Eeeh` a răspuns:

Nu cred ca exista un asemenea program. Da mai cauta pe net!winking... Poate vei gasi ceva!