| Buzas a întrebat:

Buna seara, as dori sa va intreb ceva, sper sa ma ajutati.
Stie cineva unde pot gasi melodia Titus Constantin-Daria Ioana?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| WORTEX a răspuns:

Incearca pe www.youtube.com. Si o poti descarca cu youtube converter, pe care il iei de aici : www.youtubedownloadersite.com. Poti converti videoclipurile in mai multe formate inclusiv in mp3. Programul e gratis. Bafta!

1 răspuns:
| antidot97 a răspuns:

Fisierul meu scii nmele melodiei dai cauta si iti alegi din lista care ti-o da ce crezi tu ca e bine si astepti timpul apoi dai download...succes!