| CreamBeige a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia de pe ActivEfem care suna in felul urmator : "Feel me papi papi, touch me papi papi muevete muevete". Nu este J. Lo - Papi si nici Lorna - Papi Chulo. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Buna,

Asa-i ca ai cont de Facebook? tongue

Daca ai, cauta la "search" (pe pagina de Facebook) "Activefem" si dupa ce ii gasesti trimite-le lor un mesaj cu intrebarea ta.

Mai mult ca sigur te vor ajuta... daca vor. tongue

Succes! happy

| CreamBeige explică:

happy Am intrebat de mult pe Facebook, tocmai de-asta am apelat la TPU, dar multumesc oricum.

| divacriss89 a răspuns:

Se numeste Papi Papi si o canta Trupa Senzual si Dj Rabinul