| Meemzzz a întrebat:

Buna seara TPU! Caut si eu pe net de mult timp o piesa din anii 2000 cantata de o formatie asemanatoare cu trupa Akcent.Este o piesa de vara, tipii sunt imbracati relativ elegant si stiu ca poarta si ochelari de soare. Piesa este asemanatoare cu piesa,, Cantec pentru sanatatea ierbii'' cantata de Trupa 1.Este o piesa dance cu influente disco

1 răspuns:
| oglindasultanului a răspuns:

Trupa e romaneasca, care-s versurile? Prin anii 2000 abia apareau canalele de muzica cu videoclipuri, multi ascultau radio/mp3. Iar unii vreti sa aflati melodii, facand descrierea vizualului pe aici.