| musicfan a întrebat:

Buna si Hristos a inviat! Recent am citit intr-o revista italiana ca Michael Jakson era grav bolnav, si este vorba ca ii lipsea o proteina numita alpha 1 antitripsina si zice ca oricum ar fi murit si ca dupa 30 de ani aceasta boala iti distruge plamanii si ficatul. Voi ce ziceti? Este adevarat ca avea aceasta boala? Eu nu am mai citit asta pana acum si sincer sun mare fan al lui si stiu aproape tot despre el dar asta nu stiam big grin funda...

1 răspuns:
| SmileFreedom a răspuns:

Curand am auzit ca nu doctorul personal al lui Michael Jackson l-ar fi omorat ci o persoana din anturajul sau pentru ca potrivit autoritatilor camerele de supravegere care au inregistrat cine l-a vazut pe Michael ultima data au fost furate si s-au gasit alte amprente suspecte pe seringa cu care s-a injectat cantaretul...