| iubita15 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum imi pot face un blog de muzica si cine doreste sa descarce de pe el sa poata descarca? Multumesc

Răspuns Câştigător
| YukiMrM a răspuns:

Www.wordpress.com

sau

http://www.blogger.com/home

acestea sunt variantele de blog gratuite - dar nu ai acces total asupra site-ului doar panoul de administrator. daca vrei ceva mai serios trebuie sa bagi bani, oricum iti recomand www.wordpress.com

FUNDA? :)

3 răspunsuri:
| Laue a răspuns:

De ce ai face asa ceva? Chestia aia e ilegala, ai putea sa primesti amenda...

| nicusor19 a răspuns:

Buna iubita15:)
In primul rand trebuie sa cauti un site care sa iti permita sa iti faci blog Www.wordpress.com dupa aceea trebuie sa arhivezi melodiile si sa le pui pe un site host care sa iti tina melodiile www.filefront.com dai unde crie Upload si incarci melodiile(pe rand) dupa ce ai incarcat melodiile la fiecare melodie iti va da un link, acest link il postezi la tine pe blog:) cam atat Succes:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca e ilegal si s-ar putea sa ai probleme cu Oficiului Român pentru Drepturile de Autor daca nu platesti drepturile de autor pentru muzica care o pui la download.In ultimul timp se fac cam multe controale asa ca ai grija.